Samofis, büro makinaları sektöründe; servis, yedek parça ve sarf malzeme taleplerinizi kurumsal anlamda garantili bir iş deneyimi ile artık internet üzerinden siz müşterilerimize hizmet vermekteyiz. Mobil servis sistemimizle gün içinde
ulaşımımız sizin işlerinizin daha çabuk ve aktif bir şekilde yürümesi konusunda
sizlere yardımcı olmayı firmamızca görev edinmekteyiz.
   Son kullanıcıya;
fiyat ve performans açısından avantajlı çözümler sunmayı temel amaç ; müşteri memnuniyetini başta ilke kabul eden şirketimiz , yazıcı ve fotokopi
teknolojilerinde yaşanan gelişmelere paralel şekilde kendini konumlandırarak müşteri beklenti ve ihtiyaçlarına dayalı güncel bir içerikle , büro makinaları piyasasının nabzını tutmaya devam etmektedir.

   Samofis Büro Makinaları kurulduğu günden bugüne benimsediği müşteri memnuniyetinin her zaman ve her koşulda ön planda tutulması ilkesi paralelinde stratejiler geliştirmeye, ve uygulamalarını bu yönde şekillendirmeye devam etmektedir.

Teknik Servisimiz Tecrübeli Kadromuzla 08:30 –19:00 saatleri arası
cihazlarınıza müdahale etmektedir.
 

   Dışarıda hizmet veren ekibimiz , yerinde yapılamayan veya kapsamlı bakım için aldıkları cihazları teknik servisimize getirir.


   İçeride çalışan teknisyenlerimiz cihazın arıza tespitini yapar , geçici olarak cihazı faal duruma getirdiklerinde kapsamlı olarak bakım yapılır. Bakım neticesinde değişmesi gerekli olan ve yıpranmış parçalar tespit edilerek müşteri onayı alındığı takdirde değiştirilir ve ilk defa kutusundan açılmış gibi temiz ve sağlıklı bir şekilde teslim edilir.

   Servisimize gelen her cihaza parça garantisi verilmektedir , garanti süresinde arızalanan yedek parça için servis talep edildiğinde parça için ücret alınmaz.

   Samofis Yazıcı Servisi;  Hp, Oki, Samsung,  Xerox, Canon, Epson, Lexmark, marka yazıcı, faks, fotokopi ve çok fonksiyonlu makinelerin marka bağımsız özel teknik servis hizmetini vermektedir.
   Teknik servis hizmetimiz uygun fiyat ve kaliteyi ön plana çıkaran anlayışla
sürekli müşteri memnuniyetini hedeflemektedir. Servis ihtiyacınıza en uygun fiyatla sahip olun..

Döviz Bilgileri
AlışSatış
Dolar17.956218.0281
Euro18.256718.3298
TAKVİM
Saat
Hava Durumu
Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi1
Bugün Toplam1
Toplam Ziyaret32310