HAKKIMIZDA

   Firmamız   kalitesinden ödün vermeyip, siz değerli müşterilerimizin memnuniyetini ilke   edinmiştir.

   Dolum sektöründe kullanmış olduğumuz Toner tozu, Chip, Drum   vs. malzemeler Dünya standartlarında olup testleri tarafımızdan düzenli olarak   yapılmaktadır.

   Sektörde bulunan tüm marka yazıcı çeşitlerinin kullanmakta olduğu sarf malzemeleri ile ilgili olan bütün işlemler; Orj. Ürün Satışı, Muadil Ürün Satışı, Kartuş Dolum ve Toner Dolum işlemleri, Yazıcı Teknik Servisleri hakkında bilgi edinebilmeniz, fiyatlarını öğrenebilmeniz, alternatif fiyatlarla karşılaştırma yapabilmeniz için tasarlanmış eşsiz bir sitedir.

   Muadil toner ;yazıcı üreticisi dışında bir üretici tarafından, orjinal ürünün tüm özelliklerine sahip olacak ve hatta geçecek şekilde üretilmiş üründür. “Yan sanayi ürün” olarak da adlandırılmaktadır.  Doğru Muadil Markalar tercih ettiğinizde, orijinal kalitesinde, % 50 oranlarına varan fiyat avantajıyla birlikte güvenle kullanılabilir.

Firmamız,  Şirketlere Özel Danışmanlık ve Çözüm Ortağı Hizmetleri  Vermektedir.

Firmanız  bünyesinde bulunan tüm Laser ve Inkjet Baskı Cihazlarına  uygun maliyet  ve ortak çözüm projeleri ile dolumlardan kaynaklanan  sorunları ve  yüksek maliyetleri ortadan kaldırıyoruz.
Döviz Bilgileri
AlışSatış
Dolar16.649816.7165
Euro17.357917.4275
TAKVİM
Saat
Hava Durumu
Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi1
Bugün Toplam6
Toplam Ziyaret31734